Individuaaltund ühele või paarile

50,00400,00

Tantsutunni pikkus on 45 minutit. Osta eratund siit ja kontakteeru Helena Tantsukooliga aja broneerimiseks: helena.tantsukool@gmail.com. 

Hind sõltub sellest, mitu tundi korraga soetada. Võimalused on järgmised:

  • 1 treening 50 €
  • 4 treeningut 180 € (45 € kord)
  • 7 treeningut 294 € (42 € kord)
  • 10 treeningut 400 € (40 € kord)

Astu esimene samm ja koge enesekindlust tantsupõrandal!

 

Kaaludes võimalust osaleda individuaaltunnis on hea teada, et individuaaltreening pakub mitmeid ainulaadseid eeliseid ja võimalusi:

Miks valida individuaaltund?

  1. Personaalne tähelepanu: individuaaltreening annab sulle võimaluse saada tantsuõpetaja täielik tähelepanu. See võimaldab sul keskenduda just nendele oskustele ja tantsudele, mis vajavad enam arendamist.
  2. Sinu tempo: individuaaltundi tulles saad tantsuoskust arendada just sinu enda valitud tempos, mis võimaldab tantsuoskust paremini omandada ja enesekindlust kasvatada ilma, et tunneksid survet rühmaga sammu pidada.
  3. Sinu valitud tantsud: saad valida tantsud, mis sulle kõige rohkem huvi pakuvad. See võib hõlmata juba tuttavaid seltskonnatantse või hoopis uusi tantse, mida soovid õppida.
  4. Sulle sobiv ajagraafik: individuaaltundide paindlik ajagraafik võimaldab sul treenida siis, kui see sinu elustiiliga kõige paremini sobib. Saad leida aja hommikul, päeval või õhtul, olenevalt sinu eelistustest.
  5. Tantsupartneriga või üksi: kui soovid, saad individuaaltundi tulla koos oma tantsupartneriga, mis võimaldab teil paarina koos areneda. Samas on võimalus tulla üksi ning tantsides tantsuõpetajaga saada personaalset juhendamist ning arendada oma tantsuoskuseid superkiirusel.
  6. Spetsiifilised eesmärgid näiteks pulmatants või esinemine: kui soovid keskenduda pulmatantsule, teatud tantsustiilidele või on sul mõni esinemine mõttes, on individuaaltund ideaalne võimalus nende eesmärkide saavutamiseks.

Oleme siin selleks, et innustada täiskasvanuid avastama tantsu võlu ning looma endale säravaid hetki meie professionaalsete õpetajate juhendamisel.

 

Kokkuvõttes pakub individuaaltreening personaalselt sulle kohandatud ja mugavamat tantsukogemust, kus saad arendada oma oskusi vastavalt enda eelistustele ja tempole. See on suurepärane võimalus saavutada tantsuoskus ja enesekindlus tantsupõrandal.

Tantsu eratund võimaldab koos oma tantsupartneriga või üksi just teile sobivas tempos ja ajal tantsima õppida. Õpitavad tantsud saab koostöös tantsuõpetajaga ise valida. Võimalik on õppida selgeks levinumad seltskonnatantsud: samba, tša-tša, rumba, džaiv, salsa, aeglane valss, tango, viini valss, aeglane ja kiire fokstrott või siis pöörata tähelepanu konkreetsetele tantsudele, mis hetkel huvi pakuvad. Eratundi kasutatakse ka tantsutehnika detailseks arendamiseks ning kavade koreografeerimiseks.

Individuaaltreening erineb seltskonnatantsu kursusest ja muudest rühmatreeningutest selle poolest, et liigutakse just teile sobivas tempos ja tegeletakse tantsudega, mis teile huvi pakuvad.

Lisaks on tundide ajagraafik väga paindlik. Treenida saab nii hommikustel, päevastel kui ka õhtustel aegadel.

Vali

1 treening, 4 treeningut, 7 treeningut, 10 treeningut

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Individuaaltund ühele või paarile”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga