Pulmatantsu tunnid Tartus

pulmatants-pulmavalss-tantsusamm-tantsupaar-tants-Helena-minuhetk

Kas olete abiellumas ja soovite oma pulmas avatantsu tantsides ennast kindlalt tunda ning seda nautida?! Tulge, loome koos teie imelise päeva!

Õpetaja ja pulmapaari koostöös luuakse tants, mis just teile kui paarile sobib.

Pulmatantsu koregrafeerimine algab muusika valikust. Tegemist võib olla nii traditsioonilise pulmavalsiga kui ka mõne pop-loo järgi tantsitud rumba, salsa või muu sobiva tantsuga. Ka tants võib jutustada teie lugu!

Pulmatantsu tunni puhul on tegemist individuaaltreeninguga, kus ühe treeningu kestus on 45 minutit.

Mitu treeningut tantsu õppimiseks kulub, sõltub paari varasemast tantsukogemusest ja sellest, kui keerukat kava soovitakse tantsida. Lihtsama kava saame tavaliselt selgeks nelja treeninguga.

Muudame koos teie pulmapäeva meeldejäävaks luues just teile sobiva avatantsu!

Millele võiks mõelda enne pulma avatantsu õppima asumist?

 1. Kas soovite oma pulmapäeval tantsida avatantsu?
 2. Kas teil on olemas mõni muusikapala, mille järgi sooviksite oma esimese tantsu tantsida?
 3. Millist muusikalist lahendust plaanite pulmas kasutada? Kas muusikat esitab pulmabänd või tuleb muusikapala helikandjalt?
 4. Millise pulmapaiga valite? Milline on ruum, kus pulmatants tantsitakse? Kui palju on ruumi tantsimiseks?
 5. Millised on teie ootused? Kas soovite tantsida pigem klassikalist pulmavalssi või midagi kaasaegset, näiteks salsat?
eratuind-tants-tartu-Helena-minuhetk

Kuidas valida pulmatantsu muusikat?

pulmatants-pulmavalss-pulmaastapäev-pulmakink
 1. Kas teil on mõni muusikapala, mis just teid kõnetab ja ühiseid hetki meelde tuletab?
 2. Kas muusikat esitab bänd või tuleb muusika helikandjalt?
 3. Juhul kui pulmatantsu lugu esitab bänd, võiks uurida, kas bänd on valmis teie lugu esitama või kas neil on mõni teile sobiv lugu välja pakkuda.
 4. Muusika meeleolu määrab ka tantsu meeleolu.
 5. Juhul kui on valik mitme loo vahel, jaga oma ideid tantsuõpetajaga – koos leiame kõige parema loo tantsimiseks.

Tähelepanekud seoses pulmatantsu õppimisega

 1. See, kui palju aega kulub pulmatantsu õppimisele, sõltub konkreetse paari varasemast tantsukogemusest ja sellest, kui palju aega on teil võimalik pulmatantsu õppimisele pühendada.
 2. Mõned kuud enne pulmi on pulmade korraldamisega tavaliselt kiired ajad, seetõttu on hea, kui pulmatants on selleks ajaks juba enam-vähem selge ja piisab vaid kordamisest.
 3. Pulmatantsu tund on hea võimalus oma kallimaga enne pulmi koos aega veeta. Siin on aega üksteisele silma vaadata ja käest kinni hoida.
 4. Pulmakleidi tellimisel võiks arvestada sellega, kas kleidisaba pikkus võimaldab tantsida. Juhul kui kleidislepp on väga pikk, oleks hea leida tantsu ajaks kleidisaba kinnitamise võimalus või vahetada kleiti.
 5. Pulmatantsu saab kasutada ilupiltide tegemisel. Tantsige pulmafotograafile oma tants ette, kindlasti leiab fotograaf tantsust häid poose, mida pildile püüda. Lisaks on see hea võimalus oma pulmatants pulmariietes enne pulmakülaliste ette minekut läbi proovida.
pulmatants-pulmaastapaeva-kingitus-valss-pulmavalss-pulmatants-

Klientide tagasiside

Tõnu
TõnuProAm treeningud
Read More
ProAm on treening, kus nii vaim kui füüsis on tugevalt kaasatud. Minu jaoks pakub ProAm treening tööle head vaheldust. Tunnen, et tantsutrennides pidevalt enese mugavustsoonist väljaviimine ja paljude asjade korraga meelespidamine toetab ka mu töösooritust.
Ingvar ja Kerli
Ingvar ja KerliSeltskonnatantsu kursus
Read More
Enne esimest tantsutundi oli palju ärevust ja teadmatust. Treeningutes väga väärtustan kontakti treeneritega ja siin meil tekkis see ruttu. Tantsutreening on koht, kus me saame ühiselt aega veeta, areneda ja midagi tulevikku kaasa võtta.
Mirja ja Andres
Mirja ja AndresPulmatants
Read More
Saime väga kauni pulmatantsu selgeks ja koostöö oli väga super. Õpetaja väga tore ja vastutulelik. Soovitame väga.
Leelo ja Juhan
Leelo ja JuhanIndividuaaltreening paaridele
Read More
Sattusin tantsima juhuse tõttu selleks, et saada kodust välja ja olla pensionieas aktiivses tegevuses. Alustasin 68. aastaselt ja ma tunnen, et tants aitab mul tervist korras hoida. Ei tohi karta seda, et oled liiga vana tantsimiseks. Esimene tantsutund oli päris keeruline. Nüüd on tunduvalt lihtsam. Kunagi pole hilja. Nooruses pole palju aega. Nüüd on aega tegeleda sellega, mis meeldib. Kiidan tantsuõpetajat, et temalt julgeb küsida. Tants tekitab nii palju emotsioone, et seda on raske sõnadesse panna.
Helika ja Rivo
Helika ja RivoPersonaaltreening paaridele
Read More
Esialgu läksime tantsutundidesse natuke skeptiliselt meelestatuna, et kas ja kuidas tantsukaugete inimestena oma pulmatantsu lühikese ajaga selgeks saame. Tegelikult olid tantsutunnid väga toredad ja möödusid lõbusas meeleolus. Helena on väga professionaalne, arvestas meie soovidega ja pani kokku mõnusa kava. Meie väga täname ja soovitame!
Rami ja Kristi
Rami ja Kristi
Read More
Tantsima sattusime nii, et meil tulid pulmad ja kuna Rami ei olnud üldse tantsima õppinud otsustasime, et pärast pulmatantsu õppimist tahaks muid tantse ka osata. Kuna kursusel näidatakse iga samm põhjalikult ette saab igaüks hakkama.
Jane ja Margus
Jane ja Margus
Read More
Meil oli ammu selline plaan, et tahaks tantsida osata. Nii palju toredat muusikat on, mille järgi tahaks osata tantsida. Hea tunne on kui hakkab välja tulema. Me peame väga oluliseks, et saame koos tantsida.
Ingvar-Jörgen ja Kerli
Ingvar-Jörgen ja Kerli
Read More
Esimene tantsutund oli ärev. Väga suur huvi oli, kes tulevad koos meiega tantsima ja kuidas Helena õpetab. Tantsimine on meile õpetanud teineteisega arvestamist.
Marie ja Renee
Marie ja Renee
Read More
Tantsimine tekitab minus uskumatuid emotsioone. See on väga positiivne kogemus. Paneb unustama kõik argimured ja jätab seljataha raske tööpäeva. Nendele, kes veel kõhklevad soovitan esimesse tantsutundi kohale tulla ja anda endale võimalus.
Maiko ja Maarja
Maiko ja Maarja
Read More
Tantsuoskust oleme saanud kasutada paaris pulmas, pidudel ja oma tagaaias oleme ka mõned korrad harjutanud.
Kaur
Kaur
Read More
Lühikese ajaga olen päris keerukad kavad selgeks õppinud. Tantsuoskust olen kasutanud paaril ballil. Onu juubelil sai vanaemaga tantsu keerutatud ja ta oli väga võlutud sellest.
Previous
Next