Personaaltreening ühele ehk Pro/Am treening

Tantsu eratund ühele ehk ProAm treening on võimalus saada isiklik „Tantsud tähtedega“ kogemus. Tegemist on individuaaltreeninguga, kus tantsuõpetaja on samaaegselt nii tantsupartneriks kui õpetajaks. See on kõige kiirem ja mugavam moodus tantsima õppimiseks. Tantsupartneriks on professionaal, kelle juhendamisel tantsu õppimine läheb kiiresti ja on väga nauditav.

Õpetaja lähtub tunni läbiviimisel just konkreetse õpilase soovidest ja vajadustest. See, millist tantsu täpselt tantsitakse selgub õpetaja ja õpilase koostöö käigus. 

Tantsutrennid-Helena-minuhetk

Astuge sisse meie tantsusaali, et avastada tantsu võlumaailm, kus iga samm toob rõõmu ja sära, mida kannate endaga kaasa igasse päeva

Miks valida individuaaltund?

  1. Personaalne tähelepanu: individuaaltreening annab sulle võimaluse saada tantsuõpetaja täielik tähelepanu. See võimaldab sul keskenduda just nendele oskustele ja tantsudele, mis vajavad enam tähelepanu ja arendamist.
  2. Sinu tempo: individuaaltundi tulles saad tantsuoskust arendada just sinu enda valitud tempos, mis võimaldab tantsuoskust paremini omandada ja enesekindlust kasvatada ilma, et tunneksid survet rühmaga sammu pidada.
  3. Sinu valitud tantsud: saad valida tantsud, mis sulle kõige rohkem huvi pakuvad. See võib hõlmata juba tuttavaid seltskonnatantse või hoopis uusi tantse, mida soovid õppida.
  4. Sulle sobiv ajagraafik: individuaaltundide paindlik ajagraafik võimaldab sul treenida siis, kui see sinu elustiiliga kõige paremini sobib. Saad leida aja hommikul, päeval või õhtul, olenevalt sinu eelistustest.
  5. Spetsiifilised eesmärgid – näiteks esinemine enda sünnipäeval: kui soovid keskenduda teatud tantsustiilidele või on sul mõni esinemine mõttes, on individuaaltund ideaalne võimalus nende eesmärkide saavutamiseks.

Tagasiside

Tõnu
TõnuProAm treeningud
Read More
ProAm on treening, kus nii vaim kui füüsis on tugevalt kaasatud. Minu jaoks pakub ProAm treening tööle head vaheldust. Tunnen, et tantsutrennides pidevalt enese mugavustsoonist väljaviimine ja paljude asjade korraga meelespidamine toetab ka mu töösooritust.
Ingvar ja Kerli
Ingvar ja KerliSeltskonnatantsu kursus
Read More
Enne esimest tantsutundi oli palju ärevust ja teadmatust. Treeningutes väga väärtustan kontakti treeneritega ja siin meil tekkis see ruttu. Tantsutreening on koht, kus me saame ühiselt aega veeta, areneda ja midagi tulevikku kaasa võtta.
Mirja ja Andres
Mirja ja AndresPulmatants
Read More
Saime väga kauni pulmatantsu selgeks ja koostöö oli väga super. Õpetaja väga tore ja vastutulelik. Soovitame väga.
Leelo ja Juhan
Leelo ja JuhanIndividuaaltreening paaridele
Read More
Sattusin tantsima juhuse tõttu selleks, et saada kodust välja ja olla pensionieas aktiivses tegevuses. Alustasin 68. aastaselt ja ma tunnen, et tants aitab mul tervist korras hoida. Ei tohi karta seda, et oled liiga vana tantsimiseks. Esimene tantsutund oli päris keeruline. Nüüd on tunduvalt lihtsam. Kunagi pole hilja. Nooruses pole palju aega. Nüüd on aega tegeleda sellega, mis meeldib. Kiidan tantsuõpetajat, et temalt julgeb küsida. Tants tekitab nii palju emotsioone, et seda on raske sõnadesse panna.
Helika ja Rivo
Helika ja RivoPersonaaltreening paaridele
Read More
Esialgu läksime tantsutundidesse natuke skeptiliselt meelestatuna, et kas ja kuidas tantsukaugete inimestena oma pulmatantsu lühikese ajaga selgeks saame. Tegelikult olid tantsutunnid väga toredad ja möödusid lõbusas meeleolus. Helena on väga professionaalne, arvestas meie soovidega ja pani kokku mõnusa kava. Meie väga täname ja soovitame!
Rami ja Kristi
Rami ja Kristi
Read More
Tantsima sattusime nii, et meil tulid pulmad ja kuna Rami ei olnud üldse tantsima õppinud otsustasime, et pärast pulmatantsu õppimist tahaks muid tantse ka osata. Kuna kursusel näidatakse iga samm põhjalikult ette saab igaüks hakkama.
Jane ja Margus
Jane ja Margus
Read More
Meil oli ammu selline plaan, et tahaks tantsida osata. Nii palju toredat muusikat on, mille järgi tahaks osata tantsida. Hea tunne on kui hakkab välja tulema. Me peame väga oluliseks, et saame koos tantsida.
Ingvar-Jörgen ja Kerli
Ingvar-Jörgen ja Kerli
Read More
Esimene tantsutund oli ärev. Väga suur huvi oli, kes tulevad koos meiega tantsima ja kuidas Helena õpetab. Tantsimine on meile õpetanud teineteisega arvestamist.
Maire ja Renee
Maire ja Renee
Read More
Tantsimine tekitab minus uskumatuid emotsioone. See on väga positiivne kogemus. Paneb unustama kõik argimured ja jätab seljataha raske tööpäeva. Nendele, kes veel kõhklevad soovitan esimesse tantsutundi kohale tulla ja anda endale võimalus.
Maiko ja Maarja
Maiko ja Maarja
Read More
Tantsuoskust oleme saanud kasutada paaris pulmas, pidudel ja oma tagaaias oleme ka mõned korrad harjutanud.
Kaur
Kaur
Read More
Lühikese ajaga olen päris keerukad kavad selgeks õppinud. Tantsuoskust olen kasutanud paaril ballil. Onu juubelil sai vanaemaga tantsu keerutatud ja ta oli väga võlutud sellest.
Previous
Next