Sale!

Tantsusammude õppevideod

0,0075,00

Igast õppevideost leiad kogu vajaliku info tantsusammude iseseisvaks õppimiseks.

 

Õpi tantsima kodust lahkumata. Avasta meie videokursus ja sära järgmise peo tantsupõrandal!

Vaata tasuta Viini valsi õppevideot ja õpi tantsima seda kaunist tantsu täis elegantsi ja romantikat!

Tere tulemast tantsupõrandale! Olen selle kursuse loonud kõigile tantsust inspireeritutele, kes sooviksid tantsima õppida, kuid ei leia hetkel võimalust tantsusaali tulemiseks. See kursus pakub suurepärast võimalust ka neile, kes soovivad oma varem omandatud tantsuoskust värskendada.

 

Kursus koondab mitmekülgse valiku seltskonnatantsu sammudest, mille abil saate nautida mõnusat tantsimist, olgu selleks siis pidulik sündmus või lihtsalt hetk eneseväljenduseks.

Kui te ei ole kunagi tantsima õppinud või soovite varem õpitut meenutada, on see kursus teie jaoks loodud.

Minu 20-aastane kogemus tantsuõpetamisel on näidanud, et tantsima õppimise võime on meis olemas. Mõnikord võib see vajada veidi rohkem aega ja harjutamist, kuid tulemused on alati seda väärt!

Minu 20-aastane kogemus tantsu õpetamisel on näidanud, et tantsima õppimise võime on meis kõigis olemas. Mõnikord võib see vajada veidi rohkem aega ja harjutamist, kuid tulemus on alati seda väärt!

Ma soovin näidata, kui suurt rõõmu võib tantsuoskus meie ellu tuua. Ärge oodake! Alustage juba täna, et homme saaksite kasutada õpitud oskusi ja tunda rõõmu tantsimise maagilisest maailmast.

Soovin teile palju tantsurõõmu teekonnal, kus muusika kohtub liikumisega!

Helena Kruusamäe

Ole järgmine tantsutäht – liitu meie videokursusega!

 

Miks valida meie tansuõppe videokursus?

Selge struktuur. Videokursus koosneb enam levinud seltskonnatantsudest, mille õppimine on jõukohane algajatele. Kursus läheneb tantsude õppimisele süstemaatiliselt: esmalt õpite tantsusammud selgeks üksinda, seejärel paaris nii muusikaga kui ka rütmi lugedes ja alles siis panete õpitud liikumised õpetaja juhendamisel kavasse. Lühike, kuid kõiki õpitud samme hõlmav tantsukava aitab õpitud liikumised omavahel ühendada ja kinnistada.

Lihtne õppida. Tänu põhjalikele õppevideotele ja -juhenditele tunnete end mugavalt ja enesekindlalt. Kogu õppeprotsess on sarnase struktuuriga: alustame lihtsamatest põhiliikumistest ning õpime juurde järjest keerukamaid tantsusamme nii muusikas kui rütmi lugedes. Õpetajat näidatakse videotes erineva nurga alt. Tänu sellele saab põhjalikult selgeks jalgade töö, puusade ja käte liikumine, keharaskuse vahetamine ning kehahoid. Videod on kompaktsed ja sisaldavad baasoskuste omandamiseks kõige olulisemat.

Kiired tulemused. Videokursus võimaldab omandada tantsuoskus endale sobivas tempos. Saate õppevideosid korduvalt uuesti vaadata, kuni tunnete end enesekindlalt.

Praktilised näpunäited. Meie kursus juhib tähelepanu algajate jaoks just kõige olulisematele detailidele, jättes kõrvale keerulised tehnilised nüansid. Tänu sellele õpite kiiresti ja mugavalt tantsima ning tunnete end kindlalt ka peo olukorras.

Ligipääs igal ajal. Meie veebipõhine kursus võimaldab teil õppida igal ajal ja igast kohast. Saate õppida endale sobivas tempos ja korrata soovi korral olulise üle ka vahetult enne tähtsat sündmust.

Õpetaja pikaajaline kogemus. Helena on professionaalne tantsuõpetaja, kellel on üle 20 aasta õpetamiskogemust. Tema seltskonnatantsu algajate kursustel on osalenud sadu õpilasi. Selle kogemuse pinnalt on välja töötatud see algajatele mõeldud videokursus, kus on käsitletud just need praktilised nõuanded, mis on pikaaegses praktikas edukaks osutunud. Täpsemalt saad Helena kohta lugeda siit.

Paindlik õppeprotsess. Teil on võimalus valida endale sobiv tants või osaleda tervel videokursusel ning õppida selgeks aegladse valsi, viini valsi, tango, fokstroti, samba, tša-tša-tšaa, rumba, džaivi, salsa ja bachata põhiliikumised.

Õpi tantsima kodust lahkumata. Avasta meie videokursus ja sära järgmise peo tantsupõrandal!

Vali tants

Aeglane valss, Viini valss, Rumba, Salsa, Tango, Fokstrott, Samba, Tša-tša-tšaa, Džaiv, Bachata, Komplekt: Ladina tantsud, Komplekt: Standardtantsud, Komplekt: Terve kursus

Aeglane valss

Õpitavad sammud: ruutsamm pöördumisega paremale ja vasakule, ülemineku sammudega liikumine edasi ja tagasi. Video pikkus: 10:03 min

Kas igatsed tantsusammu, mis viib sind unistuste maailma aeglase tempo ja graatsilise liikumisega? Tutvustame sulle aeglase valsi õppevideot – võimalust õppida tantsu, mis on täis elegantsi, emotsiooni ja ülimat romantikat.

Meie õppevideo viib sind sammu-sammult aeglase valsi rütmide ja liikumisteni. Õpid, kuidas sujuvalt liikuda, luua kaunist poosi ning tunda muusika rütmi ja tähendust. Sõltumata sellest, kas oled tantsinud varem või mitte, aitavad meie lihtsad juhised sul valsi võlusse süveneda.

Miks peaksid aeglast valssi proovima? Sest see on tants, mis kõnetab südant ja loob erilise hetke partneriga. Aeglane valss on justkui armastuse muusika, mille saatel saate üksteise lähedust nautida ja suurendada. Kas oled valmis tantsusammudega maalima romantilisi lugusid?

Ära lase end aeglase valsi graatsilisusest heidutada – meie õppevideo aitab sul sellele tantsule läheneda samm-sammult. Oluline on avatud meel ja valmisolek süveneda muusikasse ja liikumisse. Nii et kutsu oma partner tantsupõrandale või tulge üksi, ja avastage aeglase valsi võlu meie õppevideo abil!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Kas oled valmis looma unustamatuid hetki romantilises tantsus? Vajuta lisa korvi nupule ja alustame koos selle elegantse ja klassikalise tantsuga tutvumist!

Viini valss

Õpitavad sammud: põhisamm pöördumisega paremale ja vasakule, kiigesamm. Video pikkus: 10:18 min

Kas oled valmis astuma ajas tagasi elegantse ja graatsilise tantsu maailma? Tutvustame sulle Viini valsi õppevideot – sinu võimalust õppida klassikalist tantsu, mis on täis elegantsi, romantikat ja võlu!

Meie õppevideo viib sind sammu-sammult Viini valsi keerukate liikumiste juurde. Õpid pöördeid ja keerutusi, mis teevad sellest tantsust nii kauni ja meeldejääva. Olgu sul varasem tantsukogemus olemas või mitte, meie lihtsasti järgitavad juhised aitavad sul valsi võlumaailmaga tutvuda.

Miks peaksid Viini valsi proovima? Sest see tants kannab endas ajatut elegantsi ja romantikat. Valss on suurepärane võimalus tunda end nagu prints või printsess ballil ning jagada ilusat hetke partneriga. Kas sa oled valmis astuma elegantseimas tantsusammus ja sulatama südameid?

Ära lase end valsi graatsilisusest heidutada – meie õppevideo juhendab sind alates lihtsamatest sammudest kuni keerukamate kombinatsioonideni. Oluline on vaid avatud meel ja soov luua midagi ilusat. Nii et võta partner kaasa või tule üksi, ja sukeldu Viini valsi maagilisse maailma meie õppevideo abil!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Oled valmis valssi keerutama ja elegantset võlu looma? Vajuta lisa korvi nupule ja alustame koos selle graatsilise tantsu õppimist!

Rumba

Õpitavad sammud: ruutsamm pöördumisega paremale ja vasakule, daami pööre, ülemineku sammudega liikumine edasi ja tagasi. Video pikkus: 12:54

Kas sooviksid õppida tantsu, mis väljendab kirge ja emotsiooni elegantsel viisil? Tutvustame sulle rumba õppevideot – võimalust õppida sensuaalset ja kaunist tantsu, mis ühendab endas graatsiat ja väljendusrikkust.

Meie õppevideo viib sind sammu-sammult rumba maailma. Õpid, kuidas luua sujuvaid liigutusi ja luua kontakti partneriga. Sõltumata sellest, kas oled tantsinud varem või mitte, aitavad meie lihtsad juhised sul rumba emotsionaalsesse sügavusse sukelduda.

Miks peaksid rumbat proovima? Sest see on tants, mis jutustab lugusid ja loob erilisi hetki partneriga. Rumba on justkui armastuse keel, kus saate omavahel suhelda ja muusika saatel ühenduse luua. Kas oled valmis tantsima südamega ja looma unustamatuid hetki?

Ära lase end rumba tundlikkusest heidutada – meie õppevideo aitab sul sellele tantsule läheneda õrnalt ja kindlalt. Oluline on avatud meel ja valmisolek end väljendada. Nii et kutsu oma partner tantsupõrandale või tulge üksi, ning avastage rumba kaunis ja kirglik maailm meie õppevideo abil!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Kas oled valmis tantsima tundeid ja liigutusi? Vajuta lisa korvi nupule ja alustame koos selle sensuaalse ja romantilise tantsuga tutvumist!

Fokstrott

Õpitavad sammud: põhiliikumine, pööre paremale. Video pikkus: 08:08 min

Tere, tantsusõbrad! Kas ihkad tunda end nagu sammuksid ajas tagasi, elegantsetele ballidel meloodilise muusika saatel? Tutvustame sulle fokstroti õppevideot – võimalust õppida kaunist ja sujuvat tantsu, mis toob esile nostalgia ja stiili.

Meie õppevideo viib sind sammu-sammult fokstroti maailma. Õpid, kuidas liikuda graatsiliselt ja sulanduda muusika rütmi. Olgu sul tantsukogemus olemas või mitte, meie lihtsad juhised aitavad sul fokstrotis enesekindlalt särada.

Miks peaksid fokstroti proovima? Sest see on tants, mis kannab endas elegantsi ja ajatut ilu. Fokstrott on nagu muusikaline vestlus partneriga, mille käigus saate nautida üksteise lähedust ja muusika harmooniat. Kas oled valmis väljendama ajatut elegantsi?

Ära lase end fokstroti graatsiast heidutada – meie õppevideo aitab sul sellele tantsule läheneda lihtsalt ja nauditavalt. Oluline on avatud meel ja soov liikuda muusika järgi. Nii et võta partner tantsupõrandale või tulge üksi, ning sukelduge fokstroti võlumaailma meie õppevideo abil!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Vajuta lisa korvi nupule ja alustame koos selle kauni ja stiilse tantsuga tutvumist!

Salsa

Õpitavad sammud: põhisamm ette-tagasi, põhisamm kõrvale, daami pööre. Video pikkus: 06:38 min

Kas tahaksite avastada endas uue rütmi ja tantsuenergia? Tutvustame teile algajatele mõeldud salsa õppevideot – võimalust õppida põnevat ja lõbusat tantsu, mis toob teie ellu Ladina-Ameerika soojust ja kirge!

Meie õppevideo viib teid sammu-sammult salsa maailma. Õpite, kuidas teha salsa tantsule omased lihtsaid ja veidi keerukamaid liigutusi. Pole tähtis, kas teil on varasem tantsukogemus või mitte, meie selged juhised aitavad teil salsa algtõed kiiresti selgeks saada.

Miks peaksite salsat proovima? Sest see on tants, mis paneb teid naeratama ja ennast hästi tundma. Salsa rõõmsameelne olemus, toob teid ja teie partnerit lähemale ning loob tantsijatele erilisi tantsuhetki. Kas olete valmis avastama rütmi ja tantsurõõmu salsa taktis?

Ärge laske end sellest, et olete algaja, heidutada – meie õppevideo on spetsiaalselt loodud selleks, et õpetada teile salsat lihtsal ja arusaadaval viisil. Oluline on vaid avatud meel ja valmisolek uut õppida. Nii et kutsuge sõber kaasa või tulge üksi ning sukelduge salsa rütmi täis maailma meie õppevideo abil!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Kas olete valmis avastama uut rütmi ja tantsurõõmu? Vajutage lisa korvi nupule ja alustame koos selle põneva ja kirgliku tantsuga tutvumist!

Bachata

Õpitavad sammud: põhisamm ette-tagasi, põhisamm kõrvale, daami pööre. Video pikkus: 06:06 min

Kas soovite õppida sensuaalset ja kirglikku tantsu, mis toob teie ellu Ladina-Ameerika soojust ja emotsioone? Tutvustame teile bachata õppevideot – võimalust avastada kauni ja tundelise tantsu maailm!

Meie õppevideo viib teid sammu-sammult bachata maailma. Õpite lihtsaid liigutusi, mis aitavad teil muusika rütmis tunda end vabana ja kirglikuna. Pole tähtis, kas teil on varasem tantsukogemus või mitte, meie selged juhised aitavad teil bachata algtõed lihtsalt omandada.

Miks peaksite proovima bachatat? Sest see on tants, mis jutustab lugusid ja avab sügavaid emotsioone. Bachata võimaldab teil partneriga kogeda hetki, kus maailm ununeb ja partnerid suhtlevad tantsumuusika saatel. 

Ärge laske end sellest, et olete algaja, heidutada – meie õppevideo on mõeldud just teile, et õpetada bachata põhitõed lihtsalt ja selgelt. Oluline on vaid avatud meel ja soov end muusika järgi väljendada. Nii et kutsuge sõber kaasa või tulge üksi ning sukelduge bachata tundelisse maailma meie õppevideo abil!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Kas olete valmis avastama tantsu, mis paneb südame kiiremini põksuma? Vajutage lisa korvi nupule ja alustame koos selle sensuaalse ja emotsionaalse tantsuga tutvumist!

Samba

Õpitavad sammud: Põhisamm ette-tagasi, põhisamm kõrvale, whisk samm, daam pööre. Video pikkus: 09:43 min

Kas olete valmis avastama lõbusat ja elavat tantsu, mis paneb teid särama ja end Ladina-Ameerika rütmides kaasa liikuma? Tutvustame teile samba õppevideot – võimalust õppida rõõmsameelset ja energilist tantsu, mis toob teie ellu sära ja rütmi!

Meie õppevideo viib teid sammu-sammult samba maailma. Õpite, kuidas teha liikuvaid ja dünaamilisi samme, mis iseloomustavad samba olemust. Kas olete varem tantsinud või mitte, meie selged juhised aitavad teil samba algtõed kiiresti selgeks saada.

Miks peaksite sambat proovima? Sest see on tants, mis tõstab energiat ja paneb teid hästi tundma. Samba on nagu rõõmsameelne rännak, mis võimaldab teil muusika saatel lõbutseda ja end Ladina-Ameerika tantsurütmidesse kaasa viia. Kas olete valmis avastama elavat ja säravat tantsumaailma?

Ärge laske end samba rütmist heidutada – meie õppevideo aitab teil selle tantsu põhitõed selgeks saada. Oluline on vaid avatud meel ja valmisolek rütmi nautida. Nii et võtke sõber kaasa või tulge üksi ning sukelduge samba lõbusatesse taktidesse meie õppevideo abil!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Kas olete valmis laskma end Ladina-Ameerika rütmidel kaasa viia? Vajutage lisa korvi nupule ja alustame koos selle rõõmsa ja energilise tantsuga tutvumist!

Džaiv (jive)

Õpitavad sammud: põhisamm, daami pööre. Video pikkus: 04:54  min

Kas oled valmis sisse sukelduma ühte kõige elavamasse ja energilisemasse tantsustiili? Tutvustame sulle jive’i õppevideot – sinu võimalust õppida säravat ja rütmikat tantsu, mis paneb su jalad liikuma ja südame põksuma!

Meie õppevideo viib sind sammu-sammult jive’i maailma. Saad teada, kuidas teha need lõbusad ja hoogsad sammud, mis annavad sellele tantsule erilise iseloomu. Alustame lihtsamast ja liigume järk-järgult edasi keerukamate liikumisteni, nii et kõik – olenemata varasemast tantsukogemusest – saavad kaasa lüüa.

Miks peaksid jive’i proovima? Sest see on rohkem kui lihtsalt tants – see on lõbu, energia ja enesekindlus. Jive annab sulle võimaluse väljendada end rütmis ja tunda end vabalt. Kas sa oled valmis tuult tiibadesse saama ja tantsima nii, nagu keegi pole sind varem näinud?

Ära lase end heidutada keerukusest – meie õppevideo õpetab sind samm-sammult ning lihtsate juhiste abil. Oluline on lihtsalt avatud meel ja tahe lõbutseda. Niisiis, võta sõbrad kaasa või tule üksi, ja avasta jive’i võlumaailm meie õppevideo abil!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Oled valmis jive’iga põrandat raputama? Vajuta lisa korvi nupule ja alustame koos seda tantsulist seiklust!

Tša-tša-tšaa (cha-cha)

Õpitavad sammud: põhisamm, daami pööre, New Yorker, mehe ja naise pööre. Video pikkus: 11:28 min

Kas olete valmis astuma tantsimaailma, kus rütmid pulbitsevad ja energia voolab? Tutvustame teile tša-tša-tšaa õppevideot – võimalust õppida tempokat ja elavat tantsu, mis toob teie ellu rõõmu ja elevust!

Meie õppevideo viib teid sammu-sammult tša-tša-tšaa maailma. Õpite, kuidas teha säravaid ja dünaamilisi samme, mis iseloomustavad just tša-tša-tšaad. Pole oluline, kas olete tantsimises uus või juba tantsuproff, meie lihtsasti järgitavad juhised aitavad teil tša-tša-tšaaga särada.

Miks peaksite tša-tša-tšaad proovima? Sest see on tants, mis paneb teid naeratama ja liikuma. Tša-tša-tšaa on nagu rütmiline vestlus partneriga, kus saate muusikaga ühineda ja tunda end vabana. Kas olete valmis avastama tempokat ja rõõmsat tantsumaailma?

Ärge laske end tša-tša-tšaa kiirusest heidutada – meie õppevideo aitab teil selle tantsustiili põhitõed lihtsasti omandada. Oluline on vaid avatud meel ja valmisolek rütmi nautida. Nii et kutsuge sõber kaasa või tulge üksi ning sukelduge tša-tša-tšaa värskendavasse maailma meie õppevideo abil!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Kas olete valmis tantsima tempokate rütmide saatel? Vajutage lisa korvi nupule ja alustame koos selle rõõmsameelse ja elava tantsuga tutvumist!

Tango

Õpitavad sammud: kõnd edasi ja tagasi, külgkiirendus samm, promenaadi avamine ja sulgemine. Video pikkus: 8:52 min

Kas olete valmis sukelduma tango kirglikku ja väljendusrikkasse maailma? Tutvustame teile tango õppevideot – võimalust õppida elegantset ja tundeid tulvil tantsu, mis viib teid emotsionaalsele tantsuretkele!

Meie õppevideo viib teid sammu-sammult tango maailma. Algajate jaoks keskendume selle tantsustiili põhitõdedele. Õpite, kuidas luua tangole omaseid liigutusi ja rütmilisi samme, mis viivad teid partneriga ühes rütmis tantsima.

Tango on tants, mis väljendab kirge ja lähedust. Meie selged juhendid aitavad teil mõista tango emotsionaalset olemust ja õpetavad, kuidas muusika saatel partneriga koos liikuda ning luua unustamatuid tantsuhetki.

Miks peaksite tango õppima? Sest see on tants, mis paneb südame kiiremini põksuma ja lubab teil end muusika rütmides vabalt väljendada. Tango on võimalus luua eriline side partneriga ja avastada emotsionaalne tantsumaailm.

Ärge laske end tango kirglikkusest heidutada – meie õppevideo aitab teil selle tantsu võlumaailma sujuvalt sisse astuda. Oluline on vaid avatud meel ja valmisolek tango emotsioonidega kaasa minna.

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Kas olete valmis õppima tangot? Vajutage lisa korvi nupule ja alustame koos selle elegantse ja kirgliku tantsuga tutvumist!

Komplekt- ladina tantsud

Selles videokursuse komplektis on kokku kuue tantsu õppevideod. Tantsudeks on: rumba, salsa, bachata, samba, džaiv, tša-tša-tšaa.

Ladina tantsude videokursusel õpitakse järgmisi liikumisi: 

 • Samba: põhisamm ette-tagasi, põhisamm kõrvale, whisk samm, daam pööre
 • Tša-tša-tšaa: põhisamm, daami pööre, New Yorker, mehe ja naise pööre
 • Rumba:  ruutsamm pöördumisega paremale ja vasakule, daami pööre, ülemineku sammudega liikumine edasi ja tagasi.
 • Džaiv: põhisamm, daami pööre
 • Salsa: põhisamm ette-tagasi, põhisamm kõrvale, daami pööre
 • Bachata: õpitavad sammud: põhisamm ette-tagasi, põhisamm kõrvale, daami pööre

Kursuse pikkus: 45 min

Avasta tantsurõõmu Ladina-Ameerika stiilis! Meie Komplekt Ladina tantsud sisaldab koguni kuue erineva tantsu õppevideoid. Õpi tantsima rumbat, salsat, bachatat, sambat, džaivi ja tša-tša-tšaad – kõik ühest kohast. Alusta oma tantsuteekonda juba täna ja avasta Ladina-Ameerika tantsude kirglik võlu!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Ära jää ootama, vaid alusta oma tantsuõpinguid juba täna! Ootame sind kursusele, et avastada koos Ladina-Ameerika tantsude maagiline maailm. Vajutage lisa korvi nupule ja alustame koos ladina tantsudega tutvumisega. 

Komplekt- standardtantsud

Standardtantsude videokursus. Selles videokursuse komplektis on kokku viie tantsu õppevideod. Tantsudeks on: aeglane valss, Viini valss, fokstrott, kvikstep, tango.

Standardtantsude videokursusel õpitakse järgmisi liikumisi:

 • Aeglane valss:  ruutsamm pöördumisega paremale ja vasakule, ülemineku sammudega liikumine edasi ja tagasi. Video pikkus: 10:03 min
 • Tango: kõnd edasi ja tagasi, külgkiirendus samm, promenaadi avamine ja sulgemine. Video pikkus: 8:52 min
 • Viini valss: põhisamm pöördumisega paremale ja vasakule, kiigesamm. Video pikkus: 10:18 min
 • Fokstrott: põhiliikumine, pööre paremale. Video pikkus: 08:08 min

Kursuse pikkus: 40 min

Astu elegantsesse standardtantsude maailma. Siin on esindatud klassikalised valsid võluvad fokstrotid ja kirglik tango. Õpi tundma neid klassikalisi tantse ja tunne ennast kindlalt igal tantsupõrandal.

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Ära jäta võimalust kasutamata – sukeldu elegantsete standardtantsude maailma ja alusta oma tantsuõpinguid juba täna! Ootame sind kursusele, et avastada koos klassikaliste tantsude võlu ja ilu.

Komplekt- terve kursus

Selles videokursuse komplektis on kokku üheteistkümne enam levinud seltskonnatantsu õppevideod. Tantsudeks on: aeglane valss, Viini valss, rumba, fokstrott, salsa, bachata, kvikstep, samba, džaiv, tša-tša-tšaa, tango.

“Terve kursus: 11 tantsu” käsitleb järgmisi liikumisi:

Ladina tantsud: 

 • Samba: põhisamm ette-tagasi, põhisamm kõrvale, whisk samm, daam pööre
 • Tša-tša-tšaa: põhisamm, daami pööre, New Yorker, mehe ja naise pööre
 • Rumba:  ruutsamm pöördumisega paremale ja vasakule, daami pööre, ülemineku sammudega liikumine edasi ja tagasi.
 • Džaiv: põhisamm, daami pööre
 • Salsa: põhisamm ette-tagasi, põhisamm kõrvale, daami pööre

Standardtantsud:

 • Aeglane valss:  ruutsamm pöördumisega paremale ja vasakule, ülemineku sammudega liikumine edasi ja tagasi.
 • Tango: kõnd edasi ja tagasi, külgkiirendus samm, promenaadi avamine ja sulgemine.
 • Viini valss: põhisamm pöördumisega paremale ja vasakule, kiigesamm
 • Fokstrott: põhiliikumine, pööre paremale

Terve kursuse pikkus: umbes 1,5 h

Astuge enesekindlalt igale tantsupõrandale. Komplektist leiate üheteistkümne enam levinud tantsu põhiliikumised ning selged ja põhjalikud juhised nende õppimiseks. 

Kombineerides nii kuumi ladina tantsusamme kui ka klassikalisi elegantseid standardtantsude oskusi, tunnete end kindlalt igal tantsupõrandal. Olgu tegemist peoga või ametliku üritusega, olete tantsimiseks valmis!

Videokursuse käigus saate põhjalikud juhised nii individuaalsete sammude kui ka paaristantsu liikumiste kohta ning olulisemad tehnilised detailid, mis iseloomustavad iga tantsu eripära. Iga samm on hoolikalt filmitud kahest vaatepunktist – külje- ja tagantvaatest – tagamaks lihtsa jälgitavuse. Lisaks sisaldub iga tantsu videos väikest kava, mis illustreerib, kuidas kõik sammud omavahel sujuvalt kokku sobivad.

Valmistuge avastama rõõmu ja enesekindlust tantsuplatsil – liituge meiega juba täna! 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tantsusammude õppevideod”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga