Tantsuõpetajad

Helena Kruusamäe

Olen tantsuõpetaja olnud üle 15 aasta. Eesti Olümpia Komitee on mulle väljastanud meistertreeneri kutse (EKR 7) võistlustantsus ja treeneri kutse (EKR 5) üldfüüsiliste personaaltreeningute läbiviimiseks. Minu juhendatavad on olnud nii noored tantsusportlased kui täiskasvanud harrastajad. Minu õpilaste kõrgeimaks sportlikuks saavutused on MM 5. koht. Lisaks tippsportlaste juhendamisele olen alati nautinud harrastajate juhendamist. Olles tantsijate esimeste sammude ja sellest tuleneva emotsiooni tunnistajaks kogen koos nendega puhast tantsurõõmu.

Helena tagasiside

Annabel

Tantsuõpetajana meeldib mulle kõige enam näha sära inimeste silmades, kui esimesed tantsusammud koos paarilisega välja tulevad. Tants on lisaks argirutiini lõhkuvale toredale ajaviitele nii palju enamat. See õpetab suhtlemist paarilisega, annab enesekindlust, arendab üldfüüsilist võimekust ja teeb inimesed muidu ilusaks.

Annabeli tagasiside

Karl

Karli tantsutee algas aastal 2000 tantsuklubis Mõmmik, kui ta vanemad ta nelja-aastasena esimesse tantsutundi viisid. Tänaseks on tema enda võistluskarjäär lõppenud, kuid õnneks on ta avastanud treeneriameti ning tunneb ennast kõige mugavamalt täiskasvanutele seltskonnatantse tutvustades. “Äge on näha, kuidas algajad tantsuhuvilised arenevad. Esimesse tundi tulevad tihti veidi ärevil, kuid tahet täis tantsijad ja juba esimese kursuse lõpuks on näha, et õpilased tunnevad ennast tantsupõrandal mugavalt. Just selle enesekindluse tekitamist peangi oma põhiülesandeks.”Karl viib läbi tantsukursusi gruppides, Latin Solo avatud grupitundi ning eratunde paaridele.

Karli tagasiside