Tantsu eratund paaridele võimaldab koos oma tantsupartneriga just teile sobivas tempos ja ajal tantsima õppida. Õpitavad tantsud saab tantsupaar koostöös tantsuõpetajaga ise valida. Võimalik on õppida selgeks levinumad seltskonnatantsud (samba, tša-tša, rumba, džaiv, salsa, aeglane valss, tango, viini valss, aeglane ja kiire fokstrott) või siis pöörata tähelepanu konkreetsetele tantsudele, mis hetkel huvi pakuvad. Eratundi kasutatakse ka tantsutehnika detailseks arendamiseks ning kavade koreografeerimiseks.

Individuaaltreening paaridele erineb seltskonnatantsu kursusest ja muudest rühmatreeningutest selle poolest, et liigutakse just antud tantsupaarile sobivas tempos ja tegeletakse tantsudega, mis konkreetsele paarile huvi pakuvad. Lisaks on tundide ajagraafik väga paindlik. Treenida saab nii hommikustel, päevastel kui ka õhtustel aegadel.

Kliendi kogemus

Sattusin tantsima juhuse tõttu selleks, et saada kodust välja ja olla pensionieas aktiivses tegevuses. Alustasin 68. aastaselt ja ma tunnen, et tants aitab mul tervist korras hoida. Ei tohi karta seda, et oled liiga vana tantsimiseks. Esimene tantsutund oli päris keeruline. Nüüd on tunduvalt lihtsam. Kunagi pole hilja. Nooruses pole palju aega. Nüüd on aega tegeleda sellega, mis meeldib. Kiidan tantsuõpetajat, et temalt julgeb küsida. Tants tekitab nii palju emotsioone, et seda on raske sõnadesse panna.
Leelo ja Juhan
Individuaaltreening paaridele