Personaaltreening paaridele

Üheskoos veedetud ajast ja uutest oskustest saab erakordne seiklus, mis rikastab teie suhet.

Tantsu eratund paaridele võimaldab koos oma tantsupartneriga just teile sobivas tempos ja ajal tantsima õppida. Õpitavad tantsud saab tantsupaar koostöös tantsuõpetajaga ise valida. Võimalik on õppida selgeks levinumad seltskonnatantsud: samba, tša-tša, rumba, džaiv, salsa, aeglane valss, tango, viini valss, aeglane ja kiire fokstrott või siis pöörata tähelepanu konkreetsetele tantsudele, mis hetkel huvi pakuvad. Eratundi kasutatakse ka tantsutehnika detailseks arendamiseks ning kavade koreografeerimiseks.

Individuaaltreening paaridele erineb seltskonnatantsukursusest ja muudest rühmatreeningutest selle poolest, et liigutakse just antud tantsupaarile sobivas tempos ja tegeletakse tantsudega, mis konkreetsele paarile huvi pakuvad. 

Lisaks on tundide ajagraafik väga paindlik. Treenida saab nii hommikustel, päevastel kui ka õhtustel aegadel.

Leia enda sees peituv tantsukirg ja liitu meiega, et saada osa meeleolukast ja meeldejäävast tantsuelamusest Helena Tantsukoolis!

Klientide tagasiside

Tõnu
TõnuProAm treeningud
Read More
ProAm on treening, kus nii vaim kui füüsis on tugevalt kaasatud. Minu jaoks pakub ProAm treening tööle head vaheldust. Tunnen, et tantsutrennides pidevalt enese mugavustsoonist väljaviimine ja paljude asjade korraga meelespidamine toetab ka mu töösooritust.
Ingvar ja Kerli
Ingvar ja KerliSeltskonnatantsu kursus
Read More
Enne esimest tantsutundi oli palju ärevust ja teadmatust. Treeningutes väga väärtustan kontakti treeneritega ja siin meil tekkis see ruttu. Tantsutreening on koht, kus me saame ühiselt aega veeta, areneda ja midagi tulevikku kaasa võtta.
Mirja ja Andres
Mirja ja AndresPulmatants
Read More
Saime väga kauni pulmatantsu selgeks ja koostöö oli väga super. Õpetaja väga tore ja vastutulelik. Soovitame väga.
Leelo ja Juhan
Leelo ja JuhanIndividuaaltreening paaridele
Read More
Sattusin tantsima juhuse tõttu selleks, et saada kodust välja ja olla pensionieas aktiivses tegevuses. Alustasin 68. aastaselt ja ma tunnen, et tants aitab mul tervist korras hoida. Ei tohi karta seda, et oled liiga vana tantsimiseks. Esimene tantsutund oli päris keeruline. Nüüd on tunduvalt lihtsam. Kunagi pole hilja. Nooruses pole palju aega. Nüüd on aega tegeleda sellega, mis meeldib. Kiidan tantsuõpetajat, et temalt julgeb küsida. Tants tekitab nii palju emotsioone, et seda on raske sõnadesse panna.
Helika ja Rivo
Helika ja RivoPersonaaltreening paaridele
Read More
Esialgu läksime tantsutundidesse natuke skeptiliselt meelestatuna, et kas ja kuidas tantsukaugete inimestena oma pulmatantsu lühikese ajaga selgeks saame. Tegelikult olid tantsutunnid väga toredad ja möödusid lõbusas meeleolus. Helena on väga professionaalne, arvestas meie soovidega ja pani kokku mõnusa kava. Meie väga täname ja soovitame!
Rami ja Kristi
Rami ja Kristi
Read More
Tantsima sattusime nii, et meil tulid pulmad ja kuna Rami ei olnud üldse tantsima õppinud otsustasime, et pärast pulmatantsu õppimist tahaks muid tantse ka osata. Kuna kursusel näidatakse iga samm põhjalikult ette saab igaüks hakkama.
Jane ja Margus
Jane ja Margus
Read More
Meil oli ammu selline plaan, et tahaks tantsida osata. Nii palju toredat muusikat on, mille järgi tahaks osata tantsida. Hea tunne on kui hakkab välja tulema. Me peame väga oluliseks, et saame koos tantsida.
Ingvar-Jörgen ja Kerli
Ingvar-Jörgen ja Kerli
Read More
Esimene tantsutund oli ärev. Väga suur huvi oli, kes tulevad koos meiega tantsima ja kuidas Helena õpetab. Tantsimine on meile õpetanud teineteisega arvestamist.
Marie ja Renee
Marie ja Renee
Read More
Tantsimine tekitab minus uskumatuid emotsioone. See on väga positiivne kogemus. Paneb unustama kõik argimured ja jätab seljataha raske tööpäeva. Nendele, kes veel kõhklevad soovitan esimesse tantsutundi kohale tulla ja anda endale võimalus.
Maiko ja Maarja
Maiko ja Maarja
Read More
Tantsuoskust oleme saanud kasutada paaris pulmas, pidudel ja oma tagaaias oleme ka mõned korrad harjutanud.
Kaur
Kaur
Read More
Lühikese ajaga olen päris keerukad kavad selgeks õppinud. Tantsuoskust olen kasutanud paaril ballil. Onu juubelil sai vanaemaga tantsu keerutatud ja ta oli väga võlutud sellest.
Previous
Next

Miks valida individuaaltund?

  1. Personaalne tähelepanu: individuaaltreening annab sulle võimaluse saada tantsuõpetaja täielik tähelepanu. See võimaldab sul keskenduda just nendele oskustele ja tantsudele, mis vajavad enam lihvimist ja arendamist.
  2. Teie tempo: individuaaltundi tulles saad tantsuoskust arendada just teie enda valitud tempos, mis võimaldab tantsuoskust paremini omandada ja enesekindlust kasvatada ilma, et tunneksite survet rühmaga sammu pidada.
  3. Teie valitud tantsud: saate valida tantsud, mis teile kõige rohkem huvi pakuvad. See võib hõlmata juba tuttavaid seltskonnatantse või hoopis uusi tantse, mida soovite õppida.
  4. Teile sobiv ajagraafik: individuaaltundide paindlik ajagraafik võimaldab teil treenida siis, kui see teie elustiiliga kõige paremini sobib. Saad leida aja hommikul, päeval või õhtul – lähtuge enda eelistustest.
  5. Spetsiifilised eesmärgid – näiteks pulmatants või esinemine: kui soovid keskenduda pulmatantsule, kindlatele tantsustiilidele või on sul mõni esinemine mõttes, siis on individuaaltund ideaalne võimalus nende eesmärkide saavutamiseks.