Seltskonnatantsu kursused

Seltskonnatantsu kursus on rühmatreening, kus õpitakse koos oma tantsupartneriga selgeks seltskonnatantsude põhiliikumised. Kursusel omandatakse järgmiste tantsude põhiliikumised: samba, tša-tša, rumba, džaiv, salsa, aeglane valss, tango, viini valss, aeglane ja kiire fokstrott.
Lisaks sammudele pööratakse tähelepanu tantsuhoiule, muusika rütmile ja tantsude äratundmisoskuse arendamisele.

Seltskonnatantsu kursuseid tehakse nii algajatel kui ka edasijõudnutele. Kursustel tantsupartnereid reeglina ei vahetata.

Seltskonnatantsukursus sobib teile hästi kui teid on ootamas pulm, ball või mõni pidulik sündmus, kus tantsuga õhtut sisustatakse. Samuti sobib seltskonnatantsukursus hästi, kui soovid üheskoos oma kaaslasega aktiivselt aega veeta.

Kliendi kogemus

Enne esimest tantsutundi oli ärevus, aga see läks päris ruttu üle. Elasin sisse ja siis enam ei mõelnud kuidas mul välja tuleb või milline ma välja näen. Peagi tekkis hea tunne. Tore oli, et saime kokku uute inimestega ja seltskond sai kiiresti omaks. Head emotsiooni tekitab see kui hakkan ära tabama mõnda nippi või nõksu. Mulle meeldib oma partneriga tantsida. Tore on, et on koht, kus on võimalik koos aega veeta ja tantsida. Koostantsimine on väga oluline. Uutele algajatele ütleksin, et ei maksa kõhelda endas. Tantsutrenni tasub proovida.

Enne esimest tantsutundi oli palju ärevust ja teadmatust. Treeningutes väga väärtustan kontakti treeneritega ja siin meil tekkis see ruttu. See on koht, kus me saame ühiselt aega veeta, areneda ja midagi tulevikku kaasa võtta.
Ingvar ja Kerli
Seltskonnatantsu kursused

Mis riideid ja kingi kanda tantsutunnis?

Tantsutundi tulles riietele erinõudmisi ei ole. Vali tantsutundi tulles riided nii, et nendes oleks mugav ennast liigutada.

Kasuta kindlasti vahetusjalanõusid, nii püsib saali põrand puhtana.

Võimalusel soeta endale tantsukingad. Tantsukingaga on oluliselt mugavam tantsida.

Dance-lessons-trainings-Tartu-salsa-latin-dance-ballroom dance-course

Kuidas leida tantsupartner?

Paaristantsude puhul on tantsupartneri leidmine oluline teema. Väga tore on tulla tantsima oma enda partneriga, kui see aga võimalik ei ole võiks partneriotsinguid alustada tuttavate ja sõprade seas.

Lisaks on olemas Individuaaltreening ühele ehk ProAm treeningu võimalus, kus tantsuõpetaja on samal ajal nii partneriks kui ka õpetajaks. ProAm treening on võimalus saada isiklik „Tantsud tähtedega“ kogemus. See on kõige kiirem ja mugavam moodus tantsima õppimiseks.

Juhul kui ProAm treeningut proovida ei soovi ja enda tuttavate seast partnerit ei leia võib kasutada internetis leiduvaid tantsupartneri otsingu võimalusi. Oma tantsupartneri leidmise soovist võite kirjutada ka meile. Kirjutades märkige ära enda vanus, sugu, pikkus ja tantsukogemus, ning jätke kontakt. Kahjuks näitab kogemus, et sellisel teel leitakse tantsupartner harva.

Meie julgustame kõiki kellel tantsupartnerit ei ole, aga sooviks tantsima õppida, broneerida endale ProAm proovitreening.

Tantsupartner-tants-minuhetk-tantsutrennid-tantsusamm-kursus