Seltskonnatantsukursus algajatele

Seltskonnatantsukursus algajatele on rühmatreening, kus õpitakse koos oma tantsupartneriga selgeks seltskonnatantsude põhiliikumised. Kursusel omandatakse järgmiste tantsude põhiliikumised: samba, tša-tša, rumba, džaiv, salsa, aeglane valss, tango, viini valss, aeglane ja kiire fokstrott.
Lisaks sammudele pööratakse tähelepanu tantsuhoiule, muusika rütmile ja tantsude äratundmisoskuse arendamisele.

Kursustel tantsupartnereid reeglina ei vahetata.

Seltskonnatantsukursus algajatele sobib teile hästi, kui teid on ootamas pulm, ball või mõni pidulik sündmus, kus tantsuga õhtut sisustatakse. Samuti sobib seltskonnatantsukursus hästi, kui soovid üheskoos oma kaaslasega aktiivselt aega veeta.

Loo uusi sõprussuhteid ja meeldejäävaid mälestusi, õppides tantsima Helena Tantsukoolis.

Kliendi kogemus

Tõnu
TõnuProAm treeningud
Read More
ProAm on treening, kus nii vaim kui füüsis on tugevalt kaasatud. Minu jaoks pakub ProAm treening tööle head vaheldust. Tunnen, et tantsutrennides pidevalt enese mugavustsoonist väljaviimine ja paljude asjade korraga meelespidamine toetab ka mu töösooritust.
Ingvar ja Kerli
Ingvar ja KerliSeltskonnatantsu kursus
Read More
Enne esimest tantsutundi oli palju ärevust ja teadmatust. Treeningutes väga väärtustan kontakti treeneritega ja siin meil tekkis see ruttu. Tantsutreening on koht, kus me saame ühiselt aega veeta, areneda ja midagi tulevikku kaasa võtta.
Mirja ja Andres
Mirja ja AndresPulmatants
Read More
Saime väga kauni pulmatantsu selgeks ja koostöö oli väga super. Õpetaja väga tore ja vastutulelik. Soovitame väga.
Leelo ja Juhan
Leelo ja JuhanIndividuaaltreening paaridele
Read More
Sattusin tantsima juhuse tõttu selleks, et saada kodust välja ja olla pensionieas aktiivses tegevuses. Alustasin 68. aastaselt ja ma tunnen, et tants aitab mul tervist korras hoida. Ei tohi karta seda, et oled liiga vana tantsimiseks. Esimene tantsutund oli päris keeruline. Nüüd on tunduvalt lihtsam. Kunagi pole hilja. Nooruses pole palju aega. Nüüd on aega tegeleda sellega, mis meeldib. Kiidan tantsuõpetajat, et temalt julgeb küsida. Tants tekitab nii palju emotsioone, et seda on raske sõnadesse panna.
Helika ja Rivo
Helika ja RivoPersonaaltreening paaridele
Read More
Esialgu läksime tantsutundidesse natuke skeptiliselt meelestatuna, et kas ja kuidas tantsukaugete inimestena oma pulmatantsu lühikese ajaga selgeks saame. Tegelikult olid tantsutunnid väga toredad ja möödusid lõbusas meeleolus. Helena on väga professionaalne, arvestas meie soovidega ja pani kokku mõnusa kava. Meie väga täname ja soovitame!
Rami ja Kristi
Rami ja Kristi
Read More
Tantsima sattusime nii, et meil tulid pulmad ja kuna Rami ei olnud üldse tantsima õppinud otsustasime, et pärast pulmatantsu õppimist tahaks muid tantse ka osata. Kuna kursusel näidatakse iga samm põhjalikult ette saab igaüks hakkama.
Jane ja Margus
Jane ja Margus
Read More
Meil oli ammu selline plaan, et tahaks tantsida osata. Nii palju toredat muusikat on, mille järgi tahaks osata tantsida. Hea tunne on kui hakkab välja tulema. Me peame väga oluliseks, et saame koos tantsida.
Ingvar-Jörgen ja Kerli
Ingvar-Jörgen ja Kerli
Read More
Esimene tantsutund oli ärev. Väga suur huvi oli, kes tulevad koos meiega tantsima ja kuidas Helena õpetab. Tantsimine on meile õpetanud teineteisega arvestamist.
Maire ja Renee
Maire ja Renee
Read More
Tantsimine tekitab minus uskumatuid emotsioone. See on väga positiivne kogemus. Paneb unustama kõik argimured ja jätab seljataha raske tööpäeva. Nendele, kes veel kõhklevad soovitan esimesse tantsutundi kohale tulla ja anda endale võimalus.
Maiko ja Maarja
Maiko ja Maarja
Read More
Tantsuoskust oleme saanud kasutada paaris pulmas, pidudel ja oma tagaaias oleme ka mõned korrad harjutanud.
Kaur
Kaur
Read More
Lühikese ajaga olen päris keerukad kavad selgeks õppinud. Tantsuoskust olen kasutanud paaril ballil. Onu juubelil sai vanaemaga tantsu keerutatud ja ta oli väga võlutud sellest.
Previous
Next

Mis riideid ja kingi kanda tantsutunnis?

Tantsutundi tulles riietele erinõudmisi ei ole. Vali tantsutundi tulles riided nii, et nendes oleks mugav ennast liigutada.

Kasuta kindlasti vahetusjalanõusid, nii püsib saali põrand puhtana.

Võimalusel soeta endale tantsukingad. Tantsukingaga on oluliselt mugavam tantsida.

Dance-lessons-trainings-Tartu-salsa-latin-dance-ballroom dance-course
Tantsupartner-tants-minuhetk-tantsutrennid-tantsusamm-kursus

Kuidas leida tantsupartner?

Paaristantsude puhul on tantsupartneri leidmine oluline teema. Väga tore on tulla tantsima oma enda partneriga – kui see aga võimalik ei ole, võiks partneriotsinguid alustada tuttavate ja sõprade seas.

Lisaks on olemas Individuaaltreening ühele ehk ProAm treeningu võimalus, kus tantsuõpetaja on samal ajal nii partneriks kui ka õpetajaks. ProAm treening on võimalus saada isiklik „Tantsud tähtedega“ kogemus. See on kõige kiirem ja mugavam moodus tantsima õppimiseks.

Juhul kui ProAm treeningut proovida ei soovi ja enda tuttavate seast partnerit ei leia, võib kasutada internetis leiduvaid tantsupartneri otsingu võimalusi. Oma tantsupartneri leidmise soovist võite kirjutada ka meile. Kirjutades märkige ära enda vanus, sugu, pikkus ja tantsukogemus ning jätke kontakt. Kogemus näitab, et sellisel teel leitakse tantsupartner harva, kuid võimalus on siiski olemas.

Meie julgustame kõiki, kellel tantsupartnerit ei ole, aga sooviks tantsima õppida, broneerida endale ProAm proovitreening.