Millise taseme tantsutundi tulla ja millised on maksevõimalused?

Tasemed

  Helena Tantsukool pakub grupitunde kolmele erinevale tantsutasemele: algajad, kesktase ja edasijõudnud.

  Algajad – on need tantsuhuvilised, kes soovivad alustada tantsuõpet täiesti algusest. Tunniplaanis nimetatakse pakutavat tundi “Seltskonnatantsu kursust algajatele”. Juhul kui esimene kursus saab läbitud nimetatakse tesit kursust “Seltskonnatantsu jätkukursus algajatele”. Juhul kui varasem tantsukogemus seda võimaldab saab algajate kursuse vahele jätta ja kohe algajate jätkukursusega liituda.

  Kesktase -kesktaseme tantsutunnid on nendele, kes on läbinud algajate kursuse ja ka algajatele mõeldud jätkukursuse. Enamasti liitutakse kesktaseme tundidega tantsuõppe teisel hooajal. Kesktaseme tundides osalejatel on põhisammud selged ja valmisolek keerukamate sammude juurde edasi liikuda.

  Edasijõudnud – edasijõudnute grupiga liituvad tantsijad, kellel on tantsukogemust enamasti juba mitu aastat ja kes on põhiliikumiste vilunud kasutajad. Juhul kui soovite edasijõudnute grupiga liituda küsige seda oma tantsuõpetajalt.

  Üksinda tantsimiseks on Helena Tantsukooli tunniplaanis Latin solo grupitund. Sellesse tundi on oodatud iga tasemega tantsijad.

  Maksevõimalused

  Tantsutundide eest tasumiseks on kolm võimalust: ühekordne kursuse tasu (algajate kursuste puhul), kuutasu ja püsimakse.

  Algajate kursused tasutakse ühe korraga terve kursus (8-4 korda). Tasuda on võimalik e-poes.

  Regulaarsete rühamtundide (kesktase, edasijõudnud, Latin solo) eest saab tasuda e-poes või vormistada igakuine püsimakse. Püsimakse seadistamise korral lisate enda pangakaarti andmed pärast mida lähevad igakuised maksed maha automaatselt. Maksete lõpetamine on võimalik kahe kuu möödmumisel. Suvekuudel (juuni, juuli, august) on maksetes paus.

  Hindade ja makselahenduste kohta saate rohkem lugeda siin.